نام کانال :  کانال ترک خودارضایی
لینک کانال : ترک خودارضایی
تعداد اعضا : 4000 نفر
بیشتر مطالب کانال : 
خودارضایی / ترک خودارضایی / عامل خودارضایی
دسته بندی : گوناگون

فریاد ادمین : سلام از همه دوستان دعوت میکنم بیایید کانال تلگرام و از روش های ترک خود ارضایی لذت ببرید
برای عضویت در کانال به ادامه مطلب بروید

لینک کانال تلگرام

  

(این روش تا به حال صدها نفر از افراد مبتلا به خودارضایی را نجات داده است لطفا مطالب را جدی بگیرید و طولانی بودن متن شما رو نترسونه فقط حرفهاییست که در کنار روش و تکنیک ها گفتیم که حساب کار بیاد دستتون !!!!)

یک لحظه به پدر زحمتکش و مادر دلسوزت فکر کن ، چه جوری میخوای باعث افتخار اونها بشی ؟ تو الان باعث افتخار اونها هستی یا خجالت اونها ؟؟؟

 

داری با خودت چی کار میکنی ، چه بلایی باید سرت بیاد تا تمومش کنی ؟

یک روزی در اوج بودی ، اما الان چی ! خودتو بدبخت کردی ،

یه کار بیخود و مسخره رو مدام تکرار میکنی ! تک تک سلول های بدنت از این گناه زشت خسته شدند !

واقعا تا کی میخای این گناهو ادامه بدی ؟ این توبه کردن و توبه شکستن تا کی ؟

برای ترک خودارضایی ، باید توبه ای مثل حضرت حر در کربلا کرد ، توبه ای با تمام وجود ...

داستان خودارضایی دیگر ادامه ندارد ...هرچی مطالب و روش توی سایتای دیگه خوندی و امتحان کردی رو بریز دور چون این روشی که ما گذاشتیم باهاش خیلی ها ترک کردن که شما هم اگه بخواید میتونید جزو اون افراد باشید انشاالله (100 درصد ترک میکنی تضمینی پس همین اول کار به این روش ما به یه چشم دیگه نگاه کن و نگران طولانی بودنش نباش چون نکته هایی توش گفته شده که هیچ جای اینترنت و کتاب ها پیداش نمیکنید )

 

 برای مشاهده کامل روش و شروع یه زندگی جدید روی لامپ زیر کلیک کنید یا کمی پایین تر به ادامه مطلب بروید 

صلی الله علیک یا حر بن ریاحی ...

 

ابتدا دوستان قبل شروع میگویم اگر واقعا واقعا واقعا تصمیم گرفتید که این کار ترک کنید لطفا این بخش را مطالعه کنید وگرنه همینطوری نمیشه باید خواسته باشید تا محکم قدم بردارید چرا که انجام بعضی مراحل قدری مشکله و واقعا همت می خواهد نمی دانم شما اهلش هستید یا نه ایشالا که هستید.راستی یه نکته مهم اینکه بعضیا میان از بین تکنیک هایی که گفتیم گلچین میکنن برا خودشون!!! مثلا میگه من نماز نمیخونم! خب داش گلم آبجی عزیز اینا همش پشتش یه سری هست که گذاشتم اینجا وگرنه منم میتونستم از چیزای الکی مثه بقیه سایتا بذار که به هیچ دردی نمیخوره! پس اگر گلچین کردی و شکست خوردی دائما بدون مشکل از خودت بوده! این همه مثلا نماز نخوندی کجای دنیا رو گرفتی عزیز دلم؟ما عجب کسایی هستیمااا واسه خدا هم شاخ و شونه میکشیم!!

 

بسیار مهم : لطفا همین الان توی هر حالتی هستی اگر میخوای ترک کنی واقعا، برو یه قلم و کاغذ بیار بذار کنار دستت ..نکاتی که گفتم چیکار کنی رو یاد داشت کن...نمیخوام تک تک کلماتم رو که اینجا نوشتم بنویسی بلکه میخوام راه کار ها رو بنویسی...پس تا شروع نکردیم زود پاشو و یه قلم و کاغذ بیار!!!! پاشو داداش پاشو آبجی گلم .

 

( این روش توسط یک تیم حرفه ای تشکیل شده که شامل یک پزشک و چند نفر از دوستان ترک کرده میباشد ، پس شکی به دل راه ندهید چون این روش باعث ترک همان اعضای تیم شده که الان به صورت مشاور در سایت های دیگر هم فعالیت دارند..این افراد سابقه ی 9 سال و 13 سال خودارضایی هم داشتن والان با این روش ترک کردن پس خودت رو دست کم نگیر و شک نکن به توانایی هات....فقط بخواه راه و روشش با ما !!!)

 

برای مشاهده کامل روش و شروع یه زندگی جدید به ادامه مطلب بروید

 

چنانچه جدی هستید یقین داشته باشید که خداوند هم کمکتان میکنه و طوری شرایط مهیا می کنه خودتان هم فکرش نمی کردید یعنی خلاصه کلام در و تخته طوری بهم میاره که می بینی ای ولا 40 روز گذشته و هیچ به این عمل مبتلا نشدی

 

حالا چرامیگیم ۴۰ روز چون طبق روایات اگر انسان چهل روز موفق بشه کاری انجام بده دیگه انجام آن کار تا آخر عمر برای آن فرد به یک عادت تبدیل میشه چیزی که اینجا هدف ما هست

 

پس قبل از هرچیز باید از خدا خواست اما همینطوری که نمیشه خواستن شرایطی داره یکیش اینه که حتما پاک باشی

 

قبل اجرای همه مراحل)از خدا بخواهید:

 

اول از همه یک غسل جنابت بگیرید تا پاک گردید بعد دو رکعت نماز حاجت بخوانید و با تمام وجودتان از پروردگار طلب موفقیت و پیروزی در پیمودن مسیر داشته باشید .

 

یک نماز توبه هم بخوانید بسیار عالیست: روایت داریم از پیامبر که :

 

« هیچ بنده‌‌خدایی از امت من نیست که این نماز را بخواند مگر این‌که از آسمان ندا داده شود که : ای بنده‌ی ایزد ! کردارت را از نو آغاز کن که توبه‌ات پذیرفته شد و گناه‌ات آمرزیده شد . و فرشته‌ای از زیر عرش ندا می‌کند : ای بنده‌ی ایزد ! به تو وخاندان و نسل‌ات ، برکت داده شد . و فرشته‌ی دیگری ندا می‌دهد : ای بنده‌ی ایزد ! دادخواهان از تو ، در روز قیامت ، از تو راضی خواهند شد . و فرشته‌ی دیگری ندا می‌دهد : ای بنده‌ی ایزد ! با ایمان می‌میری و دین اسلام از تو جدا نخواهد شد وبه قبرت وسعت داده می‌شود (‌ و در فشار نیستی ) و در آن نور پاشیده می‌شود . و فرشته‌ای دیگر ندا می‌دهد : ای بنده‌ی ایزد ! پدر و مادرت از تو راضی می‌شوند ، هر چند پیش از این بر تو خشم‌گین بودند . توبه‌ی تو با این نماز ، سبب آمرزیدن پدر و مادر و نسل‌ات می‌شود . در دنیا و آخرت ، وسعت رزق خواهی داشت . و جبراییل ، علیه السلام ، ندا می‌دهد : من همان‌ام که به همراه فرشته‌ی مرگ خواهم آمد تا بر تو مدارا کند و میراندن ، آسیبی به تو نرساند . همانا ، روح از بدن تو به آرامی خارج خواهد شد . . » .

 

این حرف پیغمبر خدا بود پس بدون چقدر خدا ما رو دوس داره و ما بی خبریم !!!!

 

برای نماز توبه باید به صورت زیر عمل کنید :

 

2 تا نماز دو رکعتی بخوانید (مانند نماز صبح ) با این تفاوت که در هر رکعت بعد از اینکه حمد رو خوندید سه مرتبه سوره ی توحید(قل هوالله احد....)، یک مرتبه سوره ی فلق و یک مرتبه سوره ی ناس بخواند. بعد از تمام شدنِ نماز، هفتاد بار استغفار کرده یعنی میگید : استغفرالله ربی و اتوب علیه(وقتی هردو نماز را به پایان رساندید بگید اینو70 بار بگید )و بعد یک بار بگویید: «لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ إلّا بِالله العَلِیِّ العَظیمِ» سپس یک بار هم بگویید:

 

«یا عَزیزُ یا غَفّارُ إغفِر لِی ذُنُوبِی وَ ذُنُـوبَ جَمیعِ المؤمِنینَ وَ المُؤمِناتِ فَإنَّهُ لا یَغفِرُ الذُّنوبَ إلّا أنتَ»

 

ای خدای عزیز و ای خدایی که بسیار آمرزنده هستی! گناهان من و گناهان همه ی مردان و زنان مؤمن را بیامرز، چرا که کسی جز تو آمرزنده ی گناهان نیست»

 

توجه: برخی از دوستان سؤال می کنند که شاید این نماز، به صورت یک نماز چهار رکعتی باشد. در جواب به ابن اشکال می گوییم:

اولا: اصل در تمام نمازهای مستحبی این است که دو رکعتی باشند. در غیر این صورت باید دلیل خاص روایی برای آن داشته باشیم. و حال آن که در رابطه با این نماز، هیچ دلیل خاصی وجود ندارد.

ثانیا: به عنوان نمونه: حضرت آیت الله بهجت به عنوان یک فقیه، این نماز را به صورت دو نماز، دو رکعتی می خواندند.

------------------------------------------------------------

حالا که نماز توبه رو خوندید شما بخشیده میشید ان شالله خب میریم سر روش :

حالا که آماده شدید پس با من همراه باشید چرا که سفر طولانی و درازی با هم خواهیم داشت بعضی جاها حرکت خیلی سخته و به کندی صورت می گیره اما رو تیم ناقابل ما بعنوان راهنمایی که قبلا این گردنه ها پیموده حساب کنید منظورم اینه که به کلیه نکات و موارد بیان شده خوب عمل کنید تماس با ما رو قطع نکنید هر روز به وبلاگ ما (tobe94.blog.ir ) سر بزنید و به توصیه هامون عمل کنید.

بعضی جاها لازم باشه بیاین واسمون حالتتون( در بخش حرف دل،اعلام پاکی، درخواست کمک و ...در بالای سایت tobe94.blog.ir))  بگین هر مشکلی یا سوالی داشتن بپرسین خجالت نداره که....نه ما شمارو میشناسیم نه شما مارو پس هرچی دلت میخواد بگو تا بهت جواب بدیم تو هم مث داداشمون یا خواهرمون چه فرقی میکنه آخه... ولی اگه قراره ترک کنی واقعا پس چیزهایی که ازت میخوایم انجام بدی رو با دل و جون و بدون شک و دو دلی انجام بده......محکم بزن به مسیر چیزی از دست نمیدی بلکه به دست هم میاری

و اما اون دستور العمل معجزه گر که دوستان رو شفا داد چیزی نیست جز چند اصل زیر:

قبل از اینکه شروع به خواندن راه حل کنید این رو بگم که لطفا وقتی تموم کردین یه قلم و کاغذ بردارین یا هرجوری دوس دارین...تمام نکاتی که لازمه رو بردارین...از هیچ نکته ی حتی کوچیک هم الکی رد نشید...نکته برداری کنید...یاداشت کنید که یادتون نره دقیقا باید چیکار کنین...چون مهمه همش....حالا بسم الله

چند سوال از خودتان بپرسید:

آیا واقعاً میخواهی ترک کنی؟ آیا حاضری برای ترک گناه و رسیدن به یک زندگی سالم و پر نشاط سختی ترک را تحمل کنید؟

اگر پاسختان مثبت است پس کارهای زیر را انجام دهید:

یک دفترچه یا دفتر بردارید. اولین صفحه را با نام خدا آغاز کنید.

در صفحه دوم تاریخ امروز را بزنید.. سپس شرح مختصری از خودتان ، از گناهتان، از قصد تان بر ترک، از ویژگی ها و مشکلات جسمانی که در اثر خودارضایی دارید، حالات عصبی و میزان پایبندی خود را به بصورت زیر یادداشت کنید. البته اغراق به خرج ندهید و حقیقت را بنویسید.مثلا :

 

مثلا امروز شنبه ۲۶ ادیبهشت ۱۳۹۴

اینجانب …. به گناه خود اعتراف دارم؛ از آن شرمنده ام و قصد اصلاح خود را دارم.

بنده در هفته ۹ بار خودارضایی میکنم. نسبت به نمازم توجه زیادی ندارم و غالبا قضا میشود.

دور چشمانم سیاه شده است. دچار نگرانی و افسردگی هستم و…

سپس با خط درشت خطاب به خدا بگویید

خدایا بنده ات قصد تغییر دارد کمکش کن!

(اگر امکان داره که این برگه رو اعضای خونه یه وقتی ببینن، میتونید جور دیگه ای بنویسید! مثلا اشاره ای به گناه و... نکنید و یه قول و قرار با خودتون بذارید برای رسیدن به هدف مثلا! یه همچین چیزی البته این بخش نوشتن توی برگه و اینا دلخواهی هست میتونید انجام بدید میتونید انجام ندید! اصلا میتونید همینو توی گوشیتون هم بنویسید ولی مثلا یه برنامه قفل هم از بازار دانلود کنید بذارید روش که مثلا کسی نتونه اونو بدون اجازه ببینه! در کل میگم که این بخش دلبخواهی هست و جزو اصول روش نیست )

سپس خطاب به خودتان بنویسید

من میتوانم! من میتوانم! (البته با کمک خدا و دعای امام زمان)

حتی بنده توصیه میکنم این جمله «من میتوانم» را جدا بنویسید توی یه کاغذ هرجایی که به نظرتان میرسد بچسبانید. مثلا روی در و دیوار اتاقتان با کاغذ بنویسید: من میتوانم! یا بعنوان تصویر زمینه گوشیتان! اگر کسی گفت منظورت از این کارها چیست؟ فقط جواب دهید من میتوانم! بگو یه هدف دارم توی زندگیم که الان برام مهمه و شخصیه و چون دوس دارم بهش برسم و دارم تلاش میکنم براش اینو گذاشتم یادم بمونه همیشه ! به همین راحتی...

از این به بعد پایان هر هفته ویژگی های خود را مجددا یادداشت کنید و حتما تاریخ بزنید. بعد از مدتی خودتان تغییر را در خودتان احساس خواهید کرد

خب اینم اصل روش که باید در کنار اون نکات بالا انجام بدید اگر میخوایید مثل بقیه دوستان که ترک کردن شما هم ترک کنید:

1-حتما نماز بخوانید اول وقت:

روزی پیامبر(ص) در جمع اصحاب نشسته بود به ایشان عرض کردند جوانی مرتکب عمل خلافی می باشد پیامبر پرسید آیا نماز می خواند؟ جواب دادند بله ایشان فرمودند پس مطمئن باشید سرانجام روزی نمازش او را از این عمل جدا می کند.

بله دوستان قضیه همین هست پس یقین داشته باشید نماز روزی شما را نجات خواهد داد نه فقط برای ترک اینکار بلکه خدا شاهده آنقد اثرات و فواید در زندگیتان می گذارد که حتی تصورش را هم نمی کنید شاید تا چند روز اول چیزی احساس نکنید اما بعد مدتی می بیینید که چقدر کارهایتان روی روال می افتد و خداوند یاریتان خواهد کرد در همه جا وجود خدا را حس می کنید اصلا انگار کسی مواظب شماست وهوایتان دارد.

و اما در مورد اول وقت خواندن تنها به این جمله اکتفا کنم که خداوند فرموده "هر کس از نمازش در اول وقت مراقبت نماید ما نیز از او مراقبت می نماییم"

یعنی با اینکار یک طورهایی تا وقت نماز بعدی بیمه می شوید و با این حساب تنها کافیه مثلایک ظهر نماز اول وقت بخوانید خواهید دید که تا زمان مغرب (یعنی نماز بعدی) به این عمل مبتلا نمی گردید من خودم زمانیکه مبتلا بودم زمان هایی که نماز اول وقت می خواندم به مراتب مراقبت خداوند از خودم احساس می کردم و شرایط کمتری مهیا می گردید تا دست به آن عمل بزنم ( دوستان ازتون خواهش میکنم صدای اذان رو که شنیدید هرکاری دارید انجام میدید ولش کنید و وضو رو بگیرید...دارم ازتون خواهش میکنم چون شما الان نمتونید تصورش هم بکنید که چه زاری پشت این کار هست...شما حتما نمازتون رو اول وقت بخونید باور کنید 10 دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره !!!!!! فقط 10 دقیقه ی بی ارزش !

بعد از نماز ظهر هرچندتا که حوصله کردید صلوات بفرستید (از ۲۰ صلوات تا ۱۰۰ تا)هرچقد دوس داشتی....حال داشتی...خودت و خدای خودت

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا قرائتی:

اگر در اینجا پسر من حضور داشت و 6 بار من او را صدا بزنم که آقازاده با شما هستم و او در این 6 بار جواب من را ندهد،‌ شما نمی‌گویید، چه پسر بی‌ادبی؟! حال اگر کسی که صدای اذان را بشنود، دو بار «حی علی الصلوٍة»، دو بار دیگر «حی علی الفلاح» و 2 بار دیگر «حی علی خیر العمل» به او گفته شود و همچنان نسبت به اقامه نماز بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اهمیت باشد، این شخص بی‌ادب نیست!؟

آره دوستان عزیز پس سعی در اول وقت بودن آن داشته باشید !!!!!!!!!!!

 

دوستان عزیز میخوام تجربه ی شخصی خودم رو هم بهتون بگم توی این مسائل : شما روزانه توی شبکه های اجتماعی صدها مطلب میخونید ولی تا حالا فکرش رو کردی که چرا روزی فقط یه صفحه قرآن نمیخونید؟؟؟؟ یه صفحه که شاید 10 دقیقه هم وقتتون رو نگیره!!!! شما وقتی مُردی یه روز فک میکنی خدات نیمیگه کتاب من (معجزه پیامبرم) توی خونه شما خاک میخورد و تو یه بار هم تمومش نکردی توی این همه سالی که بهت وقت دادم ؟؟؟ یه بار هم تمومش نکردی ببینی من کل این کتاب رو چی گفتم؟؟؟

دوستان من خودم یه نماز سرسری میخوندم و همین ولی خب از یه جایی به بعد شروع کردم به نماز اول وقت و بین نمازم 5 دقیقه وقت میذاشتم و یه صفحه فقط یه صفحه قرآن میخوندم....باورتون شاید نشه ولی من یه آرزوهایی داشتم که فقط توی خواب میتونستم بهش برسم ولی با خودندن قرآن به خواسته ها رسیدم !!!!! قبلا یه نفر قاری بهم گفته بود که خییییییلی تاثیر عجیبی توی زندگیت میذاره فقط شروع کن به خوندن منم وقتی شروع کردم بعد یه مدت چنان تحول بزرگی توی زندگیم ایجاد شد که با زبون نیمتونم وصفش کنم...پس : خواهش میکنم بین نمازتون یه صفحه قران بخونین ...بخدا راه دوری نمیره...خودتون تاثیرش رو میبینید و میاید میگید...حالا اونایی که دنبال یه زندگی جدید هستن از این به بعد این قران هم به برنامه شون اضافه کنن !!!

 

2-فکر نکنید(این خیلی مهمه) :

دوستان فکر فکر فکر همه چیز از یک فکر خیلی ساده و کوچک آغاز می گردد فکری که به سادگی میشه جلویش را گرفت اما هر چه که جلوتر برویم حریف قویتر میشود و دیگر نمی توان به این راحتی ها جلویش را گرفت پس همان اول بسم الله تا فکری به سراغتان آمد با قدرت و صلابت جلویش را بگیرید وآنرا در دم خفه کنید هرگز نگویید حالا یه ذره بذار فلان صحنه برای خودم مجسم کنم نه نه نه همان اول دم جلوش بگیرید همان لحظه هرجا که هستید قطعش کنید بهترین کار اینه که سریع موضوع فکریتان را عوض کنید وبه یک اتفاق خوب هدایتش کنید مثلا به خنده دارترین جک یا موضوعی که برایتان اتفاق افتاده ویا بالعکس به بدترین و ناراحت کننده ترین اتفاق زندگیتان

اینطوری بعد ازمدتی می بینید که برعکس اوایل کار براحتی می توانید افکار بلوکه کنید ودیگر روی آنها کنترل کامل دارید.

کلا یه چیزو بهتون رو راست بگم! فکر عامل 90 درصد بدبختی هایی بوده که تو الان کشیدی! پس خفه اش کن توی همون لحظه اول که هرچجی بیشتر بذاری ادامه پیدا کنه تحریکت بیشتر و بیشتر میشه

 برای کسانیکه زیاد اینطور افکار بسراغشان می آید یک راه حل خوب از آیت الله بهجت دارم ایشان دوای این افراد را زیاد بیان کردن ذکر"لا اله الا لله" میداند پس سعی کنید آنرا مدام در زبانتان جاری سازید

همین یک مورد شما تا 40درصد کار جلو میبره یعنی تقریبا تا نصف مسیر  خیلیه دوستان مگه نه...... تا نصف مسیر... حتی مهمتر از سایر موارد.

۳-عوامل تحریک کننده نابود کنید:

یه پرتگاه رو تصور کن ، اگه کسی به این پرتگاه نزدیک بشه ، امکان سقوط و افتادنش وجود داره ، ولی اگه کسی به پرتگاه نزدیک نشه ، امکان نداره بیفته یا سقوط کنه ، امکان نداره !

خود خداوند همین را در قرآن میگه ...

آیه 151 سوره انعام رو بخون :

دیگر به کارهای زشت آشکارا و پنهان نزدیک نشوید و...

در این آیه ، خدا نگفته کارهای زشت نکنید ، بلکه گفته نزدیک نشوید ،

 این حرف خدا هزاران حکمت و رمز و راز داره این یعنی اینکه نزدیک شدن و قرار گرفتن در موقعیت گناه هم خطرناکه

این دیگه حرف من که نیست ، حرف اون خدایی است که من و شما رو آفریده ،قطعا خدا یه چیزایی از ما میدونه که این حرف رو زده : نزدیک نشوید ، نزدیک نشوید نزدیک نشوید...

پس ما باید چکار بکنیم:

همین الان بلند شو و یه قلم کاغذ بردار ...

بعد هر چیزی که باعث میشه تحریکت شروع بشه ، را در کاغذ بنویس ، هر چیزی که فکرشو میکنی ...

مثلا داشتن فیلترشکن ، اینترنت موبایل ، دیدن ماهواره یا مثلا دیدن یه فیلم صدا و سیمای خودمون ، دیدن فیلم زبان اصلی ، دیدن شو یه خواننده ، دیدن بی حجابی های بیرون خونه ، وب گردی بی هدف ، چت کردن و ...اینا همون پرتگاه ها هستند ، تو اگه به اینا نزدیک بشی ، هر لحظه امکان داره سقوط کنی ، مثل خیلی اوقات که خودارضایی کردی !

پس باید خیلی فاصله ات دور کنی تا اون موقع نجات یافتی

خب , حالا فکر کن برای از بین بردن تک تک این عوامل راه حل چیست ؟

 اول از همه فیلترشکن رو حذفش کن- گفتم حذفش کن - با تو هستم شک نکن

مگه اول راه باهت طی نکردم گردنه های سختی در پیش داریم و تو باید به من اعتماد کنی پس حذفش کن عزیز من، 40روز بیشتر نیست پس آینده ات رو تباه نکن

بعدش نوبت به این میرسه که ممکنه توی واتس اپ یا تلگرام عضو گروهی باشی که اعضای اون به صورت شوخی یا جدی فیلم و عکس مستهجن بذارن توی گروه ،پس باید حتما از این گروه بیای بیرون و گروه رو حذف کنی اگرم اینستاگرام میری لطفا وارد قسمت سرچ نشو!! چون معمولا تصاویر  تحریک کننده برخی اوقات میاره بالا همچنین افرادی که تحریکت میکنن هم آنفالو کن اگرم کلا دوست داشتی میتونی خود برنامه هم تعطیل کنی تصمیم با خودته ....اگر کسی از دوستات در قسمت خصوصی هم برات چیزای بد میفرسته یا حتی عکسای نیمه برهنه بهش بگو برات نفرسته... درمورد گروه ها انیجاست که میگن باید بلد باشین نه بگیم !!!! خجالت نداره اون آدم هرکسی میخواد باشه بهش بگو دوس ندارم اینچزای چرت رو بفرستی برام...اصن ربطی به بچه مذهبی هم نداره...من خودم نه بچه مذهبی ام نه آدم بی دین و ایمانی هستم بلکه یه آدم نرمال معمولی ولی از این چیزا بدم میاد تموم شد و رفت .

حالا نوبت فایلهای کامپیوتری هست بیا و خوب دقت کن کدام فیلها در کدام فولدرها میتونه تو تحریک کنه(از آهنگ یه خواننده بگیر تا عکسهای مستهجن و تا یک فیلم زبان اصلی) پس همه و همه بریز تو یه فولدر اگه مردی حذفش کن و خیال همه راحت کن و نشان بده چقدر برای ترک جدی هستی

تبریک میگم تازه الان کامپیوترت پاک شد و محیطی امن هست!

حالا باید محیط موبایلتت را هم کاملا تمیز و امن تبدیل بکنی درست همانند بالا که گفتم

در مورد ماهواره که اقدامی انتحاری انجام بده و به کل ریشه کنش کن اگرم خانواده نمیذارن  پس شما  تحت هیچ شرایطی این 40 روز پای کانالای تحریک کنندش که بیشتر خارجی هست نشین اصن عادت کن کانالی تحریک کننده یا فارسی زبان های خارج کشور که ممکنه تحریکت کنه رو نبین! چیه بخدا تلویزیون همش وقتت رو بیخود میگیره هیچی هم بهت اضافه نمیکنه 

باید دیگر اطراف تو یک محیط کاملا تمیز و پاک باشه محیطی بسیار تمیز که کوچکترین اثری از پلیدی ها در آن دیده نشه تا تو در این محیط زندگی کنی رشد کنی و پیشرفت کنی بعبارتی چون می خواهی پاک شوی اول محیط پیرامونت را پاک می کنی

پس باید هرچیز که برای شما مقدمه گناه است را کنار بگذارید.

اگر از انجام این مرحله خود داری کردید من به شما تضمین میدهم که هرگز ترک نخواهید کرد .شوخی که نداریم.یکی از عواملی که سبب خودارضایی میگردد ؛ چشم چرانی است!! راحت تر بگویم خیلی ها هنگام خودارضائی به سوژه جنسی که در خیابان دیده اند فکر میکنند.

دوست عزیزم فکر نکن ...نگاهت رو توی خیابون بنداز پایین....بخدا هیچی گیرت نمیاد وقتی به نامحرم نگاه میکنی...اگرم چیزی گیرت میاد جز بدبختی این دنیا و اون دنیا نیست...نکن داداش...نکن آبجی...نگو فقط یه لحظه ...همین یه لحطه ها پدرمون رو در آورده دیگه ! خوب دوست عزیز بهت تبریک میگم تا اینجا تونستی بفهمی چجوری دور و برت از عوامل آلوده خوب پاک کنی!

 حالا نوبت به اصل ماجرا رسید :

 

ـــــــــــــــــــ و اما این هم شاه کلید اصلی ما که از عالمی بزرگ گرفتم ــــــــــــــــــــ 

۴- سوره لقمان:

 سوره لقمان یک هدیه قرآنی , یک نور الهی و بعبارتی یک دوای معجزه آسایی هست برای امثال من و تو (بنا به گفته امام محمد باقر(ع) هرکس این سوره را در روز بخواند تا شب و هر که آنرا در شب بخواند تا صبح از دست شیطان و لشکریانش در امان خواهد بود) چرا که این سوره دشمن اصلی شهوت می باشد وبا خواندن آن شهوت تا حد زیادی از شما خداحافظی میکنه و میره پی کارش بهتره بگم این سوره یک داروی ضد شهوت قویه قبلا شنیده بودم هر سوره از قرآن خواصی دارد اما تا حالا نمی دانستم که کدام یک برای دوای شهوت است تا اینکه به این سوره رسیدم .

وقتی برای اولین بار امتحانش کردم فوق العاده بود به جرات می توانم بگویم حداقل تا 5 ساعت بعد خواندن این سوره تا حد زیادی بیمه شدم

این همان قرص اصلی ما و داروی معجزه آسایی است که گفته بودم.

اگه واقعا خیال ترک دارید ابتدا خوب خوب فکر کنید چه وقتهایی در روز شهوت به سراغتان میاد بعد ظهرها بعد ناهار خوردن یا شبها قبل خوابیدن پس درست قبل آن لحظات اینرا بخوانید برای مثال من که بعد نهار شهوتی می شدم این سوره را قبل ناهار خوردن یعنی ظهرها تا وارد خانه می شدم فورا آنرا می خواندم .

ببینید دوستان توصیه اکید دارم  اینو هر وقتی که در طول روز شهوت میاد سراغتون بخونید! مثلا اگر در طول روز، صبحها که از خواب بیدار می شوید بیشترین حس شهوت رو دارید  یا ظهرها که برمیگردید منزل و غذا خورده اید یا شب ها ! در هر صورت خودتون بهتر میدونید توی شبانه روز چه ساعاتی بیشتر سابقه شهوتی شدن داشته اید! اون زمان رو اختصاص بدید به خوندن سوره لقمان ! 

چگونگی انجام:

خیلی خوبه از این سوره از قرآن یک فتوکپی بگیرید تا در دوبرگ داشته باشید سپس جایی در اتاق جلو چشم قرارش بدهید

تا یک یادآوری بحساب بیاد و سبب بشه تا هر دفعه که از کنارش رد میشی به یادش بیوفتی !

خب میدونم بعضی ها بعد چند روز حال خوندن قرآن رو از دست میدن که سعادت بزرگی رو هم از دست دادن یا اینکه واقعا وقتش رو ندارن  خب من یه راهکار دارم واسه همه :

 اصلا میتونید بجای خوندن ، اون رو صوتی بذارید برای خودتون در هربار که قراره بخونید اون رو گوش بدید....پس روزی دو بار در روز بهش گوش بدید...اصلا میتونید بیشتر هم بهش گوش بدید...اصن عالیه...توی اتوبوس ..خونه...سر کار...بین مسیر رفتن به بیرون تا خونه و برعکس میتونید اون رو توی گوشیتون داشته باشید و با هندزفری گوش بدید هر وقت خواستید...تازه اینجوری توی خیابون هم تحریک نمیشید...همه هم فکر میکنن دارین موزیک گوش میدید!!!!! اصن عالیه !!!!

پس چی شد؟ این که یا از قرآن فوتوکپی بگیری(توی نت این سوره رو میتونی کپی کنی و توی یه فایل word پیست کنی و بعد کپی بگیری) و  بذاری یه گوشه از اتاقت که جلوی چشمت باشه ولی هر وقت انرژی وحالش رو داشتی بخونی(صرفا جهت دسترسی سریع یادآوری میگیم کپی بگیر وگرنه تو خود قران هم هست! به هرحال اینا تصمیش با خودته و مشکلی نداره هرکدومو انجام بدین ولی اگه کپی نگرفتی حتما صوتیش رو گوش بدید)  از دوبار به بالا...یعنی دوبار کمتر نشه...حالا اگه دوس داشتی دوبار هم بیشتر خیلی هم عالی میشه !!!( دو بار که میگم مثلا میتونه صبح و ظهر باشه...یا ظهر و شب باشه یا هر وقتی که شما بیشتر توی اون تایم تحریک میشید) ....خب گرفتید چی شد دیگه!۵- موقع خطر ادرار نوسانی کنید(مخصوص آقایان) :

 

می بایست هر بار که سخت تحریک هستید تا مبادرت به انجامش کنید فورا ادرار نوسانی داشته باشید این نوع از ادرار باعث میشه که بخوبی مجاریتان پاک و تمیز بشه عاری از وجود هر گونه مایع منی چرا که باقی مانده منی در مجاری بعدها سخت موجب تحریکتان میشه حالا دو روز بعد سه روز بعد وقتی تنها می شید و بدن به حالت ریلکس می رسه این شهوت پنهان آرام آرام به سراغتان میاد به این پدیده تشنگی مجاری می گوییم چرا که مجاری سخت تشنه ایجاد یک رابطه جنسی هستند.

 

چراکه این نوع از ادرار سبب میشه تا آن لحظات حساس سخت قبل خود ارضایی که برایتان اتفاق می افتد هم کاهش یابد

 

حالا اینکه این نوع از ادرار کردن چیست و چگونه انجامش داد را در مطلبی جدا با نام "توصیه های لازم برای لحظات قبل از خودارضایی " بطور کامل توضیح داده ام همچنین آمده ام  نمودارهای رشد شهوت در بدنتان را برحسب روزهای آتی توسط علم sexography پیش بینی کردم و برای اولین بار در یک منبع فارسی قرارش دادم تا بدانید در چه روزهایی در خطر بیشتری قرار دارید(این نمودار رو خانوم ها هم میتونن استفاده کنن ولی اونا بیشترین زمان تحریک رو در دوره ماهیانه که مخصوص خودشونه تجربه میکنن که توی این روزا باید بیشتر مواظب باشن! همین)

( برای دیدن اون پست و دیدن نمودار شهوت در پایان همین پست یه لینک گذاشتم که خودم گفتم باید روش کلیک کنید تا باز بشه....پس شما ادامه این مطلب رو تا اخر بخونید خودتون به اون قسمت میرسید...نگران نباشید البته خواهش میکنم خواهش میکنم حتما برید و اون عکس نمودار شهوت رو دانلود کنید و داشته باشیدش !!!!!! وقتی رفتید توی اون لینک که گذاشتم اون عکس هم هست پس دانلودش کیند راحت)

 

 

6- تکنیک کش پول به مچ دست

من یه استاد روانشناس داشتم که می گفت یه کش پول بنداز دور مچ دستت و هر وقت یه فکر منفی اومد سراغت کش رو بگیر و محکم رها کن تا یه ضربه به دستت بخوره و یادت باشه نباید ب فلان قضیه فکر کنی !!! این برام خیلی جالب بود...ایشون توی جیب هاش پر از کش بود و هرکس میگفت من فکر منفی دارم و نمیدونم چجوری بهش فک نکنم یه کش بهش میداد ...شما هم یه کش پول سفید ،سیاه یا هر رنگی دوس داشتید بندازد دور مچ دستتون و هر وقت کوچیک ترین فکر تحریک کننده ای اومد سراغتون زود کش رو بکشید و رها کنید...هر بار که این فکرا اومد براتون از کش استقاده کنید !!! یعنی در کل  کش دستتون باشه.....من خودم برای فکرای منفی و ناامیدی کش مینداختم اونم رنگ مشکی...اگه دقت میکردی میفهمیدی کش دم دستته ولی بعضیا فک میکردن یه دست بند معمولی دستم کردم....شما هم استفاده کنید چیز خیلی خوبیه. بعد یه مدت ذهن شما به این تربیت دست پیدا میکنه که نباید به محرک های جنسی معمولی واکنش نشون بده و این دقیقا یعنی شما میشید یه آدم نرمال سالم که فکرش پاک میشه و با هرچیزی شهوتش بالا نمیگیره و از خود بی خود نمیشه.

 

 

 

7-شربت آبلیمو بخوریید :

و اما میرسیم به شربت آبلیمو که من اسمش را نوش دارو گذاشتم چرا که بشدت بشدت ضد شهوت است (ضد شهوتیش هم بخاطر طبع سردش هست) وآنرا به کل از یادتان میبرد درست مثل اینکه اصلا شهوت نداشتید اما برای کوتاه مدت یعنی مثلا تا یکی دو ساعت درست مثل قرصهای زیر زبانی سریع و بشدت قوی اثر میکنه اما برای مدت کوتاه مدت (عکس سوره لقمان که برای بلند مدت عمل میکنه و حالت بی حسی داره نه کشنده)

به قولی ضربتی عمل می کند و فقط کافیه ظهرها بعد ناهار (که ساعت بحرانی اکثر افراد هست) و سایر ساعات بحرانی که در طول روز مواجه می شوید یک لیوان شربت آبلیمو بخورید تنها بعد از 4 دقیقه می بینی که اصلا انگار نه انگار که اینقدر شهوت داشتید واقعا این آدم خود تویی واقعا چه فعل و انفعالاتی صورت می گیرد که اینقدر حال افراد را دگرگون می سازد .

هیچ جای نگرانی نیست چرا که بدن جوانان تا سه لیوان ترش را هم براحتی جوابگوست بعلاوه به شما آرامش مفرطی هم میدهد که این نیز در سلامتیتان تاثیر خوبی دارد پس با خیال راحت می توانید میل کنید

نیازی نیست هر روز این شربتو بخوریدااا اینجوری همش باید برید آبلیمو بخرید از مغازه که هههههه !!! نه عزیزان فقط زمان هایی که حس میکنید اشتباه کردید و تحریک شدید به هر دلیلی ! برید و یه لیوان شربت آبلیموی خنک درت کنید و بخورید! به همین راحتی به همین خوش مزگی.البته اون راهکارهای بالا که گفتم رو در اون زمان فراموش نکیندهاااا...همه این ها کنار هم معنی پیدا میکنن.خلاصه کلام قرارمان این شد:

که فورا اقدامی سریع علیه کامپیوتر و موبایل و ماهواره انجام بدی بعد تمرین عوض کردن فکر بکنی و نهایتا قرآن ببری بیرون و یک فتوکپی از سوره لقمان بگیری یا همون صوتی رو گوش بدی و چند کار دیگر که گفتم و تو باید همه رو یاد داشت کرده باشی... - اما قبل همه انها غسلت را بگیر و از خدا بخواه )

سوالی که خیلی ها تو این روش می پرسند اینست که چرا بعد از مدتی نسبتا خوب که موفق شدیم این کا را ترک کنیم باز مجددا به این عمل مبتلا می شویم ؟!!!!

خوب جوابش ساده است تصور کن قراره از روی یک جاده یخی بسیار لیز عبور کنی در ابتدای مسیر قدمهایت را آهسته و بااحتیاط بر میداری اما به محض اینکه یه چند روزی از ترک کردنت گذشت ، اون دقت قبل رو دیگه نداری و سریع راه میری اینجاست که ممکنه زمین بخوری !

پس دوستان توجه داشته باشید اتفاقا هرچقدر که از ترکتان می گذرد می باید بیشتر وسواس به خرج دهید چرا که تجربه ده ساله من میگه اینجاهاست که شیطان به کمین نشسته و بشدت حواسش هست تا شما قدری شل کنید و او از فرصت بدست آمده بهره اش ببره پس توصیه اکید دارم که شدیدا مراقب باشید و همچنان این ریسمان سفت و سخت بگیرید یعنی در انجام تمام 7 بند گفته شده دقت لازم به خرج دهید.

نماز بخوانید اول وقت . فکرش هم نکنید. عوامل تحریک کننده نابود کنید. سوره لقمان بخوانید و ادرار نوسانی در لحظات حساس داشته باشید و از تکنیک کش درو مچ دست استفاده کنید)

اصلا واسه رو کم کنی شیطان هم که شده تمامی دستورالعمل ها را با وسواسی بیش از حد معمول موبه مو اجرا نمایید بعبارتی همچنان سفت و سخت نماز روزانتان را بخوانید و دعای پایانی اش را از یاد نبرید سوره لقمان هر روزتان را فراموش نکنید مبادا کوتاهی کنید همان بعد مدرسه یا کار که آمدید خوبه ، یه وقت نشه حساسیت مربوط به ایام تعطیل را که قبلا بطور مفصل گفتیم را فراموش کنید !!! یه وقت نشه فکری بیاد سراغتون و شما رو ببره با خودش!!! تا میخواد سروکلش پیدا بشه با ذکر : لااله الاالله و یا ذکر لاحول و لا قوه الا بالله اون رو از بین ببرید .

همچنان فیلتر شکن را در گوشه ای نگه دارید و دور فست فود را خط کشیده شده (صرفا برای افرادی که بی تحرک هستند و در مصرف فست فود زیاده روی میکنند وگرنه درحد معمولی باشه موردی نداره) ماهواره را کلا کما فی السابق حتما در تحریم نگه دارید و یا طبق صحبت های گفته شده کانالهای ضایعش را حسابی فیلتر نمایید (البته الان دیگه نه چراکه نکنه همان یک لحظه هم دلتان را ببره پس دور ماهواره اگه میرید کانال هایی که تحریکتون نمیکنه ببینید! مثه همین نسیم و ورزش و آی فیلم و......به هرحال بعدش به سراشیبی میخورید پس طاقت بیاورید سرنوشت یک عمرتان هم اکنون در دستان شما قرار دارد و کمی حساس هست به جای سخت کار رسیده اید که اگر آنرا طی کنید خوشبختی رو میبینید .

پس همچنان چند بند قبل را خوب اجرا نمایید اگر دوست داری طی مراحل فوق برایتان ساده تر بشه یک راه میانبر دارم اینکه نمازهای ظهر و مغرب تان را اول وقت بخوانید یعنی تا ظهرها از مدرسه میرسید خانه فورا وضو بگیرید وهمان دم قبل ناهار بخوانید آنوقت خدا هم توجهی ویژه برایتان داره. بیشترین خطری که شمارو تهدید میکنه فکر و اندیشه هست پس اگه میخوای دوباره سر و کله اش پیدا نشه سوره لقمان بخون و میتونی به یک بار در روز برسونی خوندن رو .

حتما آن را در برنامه قرار دهید و شربت آبلیمو هم میل کنید مواقع تحریک ...خداروشکر شربت ارزونی هم هست ولی هرچی لیمو تازه تر باشه بهتره تا اینکه از آبلیمو های کارخونه ای درست کنیدولی خب جفتش خوبه .

راستی بعضی از دوستان میان و سوال میکنن که ما چند روزی هست که روش شما رو شروع کردیم و خیلی خوب بوده اما مثلا وقتی امروز صبح از خواب بیدار شدم دیدم منی از من خارج شده ،آیا نیاز هست که من روش را دوباره شروع کنم از اول ؟

پاسخ : دوستان عزیز این عمل جنب شدن در خواب نام دارد و هیچ گناهی برای اون نوشته نمیشه و کاملا برای بدن مفید هست چون انرژی اضافی بدن رو خدا از این طریق از بدن شما دفع میکند...گاهی وقتا که بیدار میشید ممکنه خوابی که دیدی و باعث شد در خواب ارضا بشید رو به یاد بیارید گاهی وقتا هم به یاد نمیارید ولی مهم اینه که کلا این عمل گناه محسوب نمیشه و شما نیاز نیست از اول روش رو شروع کنید و همون ادامه ی مسیر رو برید...یعنی اگر روز هشتم بوده پس شما ادامه هشتم رو برید !!! حتی اگر منی در حال خروج از بدن شما بود و توی همین حین بیدار شدید بازم موردی نداره و گناهی برای شما نیست! فقط حتما بیدار که شدید یک غسل جنابت بگیرید تا بدن شما طاهر بشه...پاک بشه از نظر شرعی

 

راستی دوستان عزیز اینو بگم که میدونم مشکل خیلی از شماها هم هست : حتما احساس آرامش چند وقتیه از زندگیتون رفته یا کم شده و احساس بی قراری و ناآرامی میکنید گاهی هم تپش قلب داری و تمرکزتون حسابی مشکل ساز شده ....خب من برای اینم راهکار دارم که برای دوستان بسیار نتیجه بخش بوده خداروشکر و اونم اینه که لطفا لطفا موسیقی آرام بخش گوش بدید...توی اینترنت سرچ کنید و چندین موسیقی آرامشبخش هم دانلود کنید و در طول روز حتما گوش بدید...اصن محشره برای آرامش...فوق العادس...میتونید وقتی دارید کاری رو انجام مدید یا پای کامپیوتر هستید اونا رو گوش بدید همچنین میتونید دراز بکشید وبجای فکرای منفی این موسیقی رو توی گوشتون بذارید و با چشمای بسته برای خودتون تصویر سازی کنید...تصورهای قشنگ رو توی ذهنتون بیارین...خودتون رو توی لحظه های خوب در ذهن خودتون مجسم کنید...کلی انرژی خوب دریافت خواهید کرد که باورتون نمیشه

و حالا باید اینو بگم که برای پاک موندن و نرفتن سراغ این کار شما باید یه چیزایی رو عادت خودت کنی

یعنی چی؟ یعنی وقتی تونستی چهل روز نمازت رو اول وقت بخونی پس واست عادت شده چرا میخوای کم کم کنارش بذاری؟؟ تا صدای اذون رو شنیدی هرکاری داری بذار کنار برو یه گوشه نمازتو بخون و همیــــــــــــشه بعد نماز با زبون ساده ی خودت دو کلام با خدا حرف بزن....واسه روزای خوب و آروومت ازش تشکر کن ، خواسته هاتو بهش بگو....تو الان پاکی یعنی دعات هزار برابر نسبت به قبل موثره !!!! پس چی فکر کردی تو دیگه همون آدم سابقی؟؟؟ نه بابا اون دیگه مُرد....تو یه آدم پاکی که انگار تازه متولد شدی(به گناه های دیگت کاری ندارم ولی وقتی تونستی یه گناه کبیره رو بذاری کنار پس خدا بدجور هواتو داره میگه این از اون بنده هامه که باید بهش حال بدم).....هرچیزی که انسان بخواد میتونه بهش عادت کنه مثل همین خودارضایی که عادت بود فقط خب اگه اینجوریه چرا به انجام ندادنش عادت نکنی؟

این شهوت چیز بدی نیست خدا اینو واست گذاشته اما موقعش باید ازش استفاده کنی.....وقتی ازدواج کردی....این درسته توی بدن توئه ولی حق خانومته یا اگه خودت خانومی حق شوهر آینده شماست....اگه تو الان با استمنا و یا تحریک خودت به هر طریقی غیر از ارضا با همسرت اینکارو بکنی داری نامردی در حق اون بنده خدایی میکنی که قراره بشه همسر آیندت...که ناسلامتی تو تکیه گاهش باشی.....غیرت داشته باش یعنی الان بعد چهل روز که دیگه سالم و پاک شدی ولی پاک و سالم همچنان بمون جون داداش.....میدونی واسه چی میگم حق اونه چون تو باید طبق دستور خدا فقط با اون ارتباط داشته باشی....اگه این کارارو الان انجام بدی که زود انزالی میگیری و فردا نمیشه جعمش کرد(پیش خودت هم فک نکن از اسپری و اینجور چیزا استفده میکنم چون باید خدمتت عرض کنم که بعد چن مدت استفاده از این چیزا دیگه آلت تناسلی شما واسه عمل جنسی با همسرتون نعوظ نمیشه...یعنی کار نمیکنه .....پس مرد باش و بمون سر قولت اگرم دختر خانمی باید بگم با این عمل شما از رابطه با همسرتون هیچ لذتی نمیبرید اگر این خودارضایی رو انجام بدید الان.......اگه مسجد نزدیک خونتون دارین که فوق العادس چرا نمازی که تو خونه میخونی رو اونجا نخونی؟ جماعت 70 برابر ثوابش بیشتره هااااا....یه دوستی داشتم قبلا همیشه بهم میگفت هر وقت شیطون اومد سراغت یادت بیوفته چن دقیقه بعدش اگه اون عمل رو انجام بدی چقد حس پشیمونی بهت دست یده و میگی کاش اینکارو نکرده بودم گفتم خب؟ گفت وقتی اومد سراغت به پشیمونی بعدش فکر کن و بگو ای شیطون کثیف تو یه عمر به ریش من خندیدی که گولم زدی حالا دیگه من میخوام به ریش تو بخندم....برو هرچی قدرت داری بیار ولی زورت دیگه به من نمیرسه یعنی قبلامیرسید ولی الان دیگه من اون آدم نیستم یکی دیگم

دوستان عزیزم فکر فکر فکر فکر فکر فکر خیلی مهمه بازم میگم فکرتون رو بجای گذاشتن رو چیز منفی و منحرف بذارین رو یه چیز قشنگ و مثبت و ادامش بدین تا شخصیتتون مثبت بشه اون وقته که خدا میگه دم این یکی بنده ام گرم که میتونه گناه کنه ولی نمیکنه ...اینو هرچیی بخواد بهش میدم.....عزیزان خدا دشمن انسان نیست خدا تو رو به وجود آورده دیقا مثه یه مادر....مگه مادرا با همه ی اذیت هایی که بچه هاشون انجام میدن و خطاها و بی احترامی هاشون دیگه بچه هاشونو دوس ندارن؟!!!!! خدا که دیگه جای خود داره........امیدوارم پاک پاک پاک بمونین و لذت پاکیتون تمام وجودتون رو بگیره واسه همیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه.........به من و خودتون اعتماد کنین...شما از پس این دوره راحت بر میاین.

امام رضا میفرماید : هر کس روزی 30 بار بگوید التواب خداوند او را موفق به توبه میکند

یه نکته ی مهم که این چهل روز باید رعایت کنین اینه که هر روز یه شماره به دیوار اتاق یا مثلا کنار کامپیوتر یا توی گوشیت یا هرجایی که بیشتر خلوت میکنی و توی چشمت هست بزن و هر روز که تموم میشه عدد رو عوض کن...مثلا بنویس روز اول یا مثلا یک و روز بعد عدد عوض میشه مثلا اونو در بیار عدد جدید رو بذار جاش مثلا دومین روز یا دو میتونی از اخر هم شروع کنی 

مثلا بنویسی چهل و روز بعد سی و نه پس یادت نره این کارو حتما انجام بدی البته توی سایت خودمون هم قسمت اعلام پاکی داریم اگه اینکارو نمیخوای انجام بدی

 

یکی از بچه های سایت هم یه پیشنهاد داده که عرض میکنم : علاوه بر این کارها شما میتونید توی کامپیوتر یه جدول 40 خونه بسازید و هر روز که پاکیتون اضافه میشه شما هم یه دونه شکلک اضافه کنید به اون جدول ولی خب چرا دارم اینو میگم؟ ببینید من اینو گفتم که بهتون پیشنهاد بدم از اون جدول عکس بگیرید و بذارید صفحه اول کامپیوترتون یا موبایلتون و هر روز که شکلک جدید بهش اضافه میکنید عکس جدید بگیرید ازش و اون عکس رو برای روز جدیدتون بذارید روی صفحه موبایلتون ....میتونید این جدول رو با ورد ،پاور پوینت و یا حتی با کاغذ هم بسازید 

(این مورد مهم نیست و سلیقه ای هست میتونی فقط هم به این اعلام پاکی خودمون اکتفا کنید.)

برای نمونه ای که مثال زدم به این عکس نگاه کنید

 

 

 


istemna.blog.ir/tag/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%AA%D8%B1%DA%A9%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «کانال تلگرام ترک خودارضایی» ثبت شده است - ایست استمنا.

linkchannel.blog.ir/1396/01/08/%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

نام کانال : کانال ترک خودارضایی لینک کانال : @S_temna تعداد اعضا : 40 00 نفر بیشتر مطالب کانال : خودارضایی / ترک ...

rahayi.net

12 مارس 2016 ... ترک خودارضایی. ... برای آگاهی بخشی و کمک به تعداد بیشتری از مخاطبان، کانال تلگرام ایستگاه رهایی از ...

yaemammahdi.blogfa.com

برچسب‌ها: کانال تلگرام ترک خودارضایی, کانال ترک گناه خودارضایی, بهترین کانال ترک خودارضایی, بزرگترین کانال ترک ...

www.aparat.com/v/zBGCE/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C_%D8%A8%D9%87_%D8%B3%D9%88%DB%8C_%D8%AA%D8%B1%DA%A9_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

22 فوریه 2015 ... با سلام کانال ترک خودارضایی در تلگرام با ما همراه باشید @KampRahayi کمپ رهایی 09146860299. علی.

www.aparat.com/v/ECKzt/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A1_%2C_%D8%AE%D9%88%D8%AF_%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8Cmelechtv%40_%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84_%D9%85%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85_%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84

2 نوامبر 2015 ... ایران90 راه های ترک استمناءmelechtv@ کانال ما در تلگرام دنبال کنید استمناء , خود ارضاییmelechtv@ ...

telegram.me/Bimary_khamoosh

If you have Telegram, you can view posts by @Bimary_khamoosh right away. Open Channel. Don't have Telegram yet?

kherz.blogfa.com/cat-53.aspx

بزرگترین وبلاگ ترک خود ارضایی و کاملترین - سریع ترین روش ترک خود ارضایی - کاملترین مطالب خود ... کانال تلگرام ما.

telegfa.com/profiles/show/id/9539-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7.html

26 ژوئن 2016 ... در صورتی که لینک عضویت این کانال، گروه و یا ربات تلگرامی معتبر نمیباشد لطفا از طریق لینک زیر ...

telechann.com/downloads/%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D9%86

چرایی و انگیزه ترک خودارضایی ... نکات طلایی برای ترک خود ارضایی ... کانال تلگرام آیداکس-AIIIDOXSTYLE MAN ...

www.nicetech.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7

‌‌‌متن کامل مقاله در کانال تلگرام با ای دی: Tark95 #ترک#خودارضایی #استمنا #جلق …. نفر تست شده و موفقیت آمیز بوده ...

iran-channel.rozblog.com/tag/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

کانال طعم شیرین رهایی کنترل شهوت و ترک خود ارضایی 13k عضو T.me/Khoderzaii عضویت ,کانال ترک خود ارضایی.

salehinebeheshti.ir/462321/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-.html

... شما که گفته بودین کانال تلگرام ایجاد کنیم که همین کار را هم کردیم و کانال تلگرام ما در زمینه ترک خودارضایی ایجاد کردیم ...

www.zehnik.ir/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

کانال تلگرام ذهنیک با محوریت پیشرفت و موفقیت و ترک آسیبهای فردی و اجتماعی سعی بر ارائه ی بهترین و موثرترین راهها ...

kliniketark.mihanblog.com

امروز میخوام یک کانال تلگرام که موضوعش ترک خودارضایی هستش معرفی کنم که یکی از دوستان مطالب فوق العاده ای توش ...

yamahdi.blogfa.com/tag/%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%B1%D9%83-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

ترک گناه و مهدویت - کانال ترک گناه در تلگرام - :: وبلاگ یا مهدی | ترک خودارضایی ١٠٠٪ تضمین :: - ترک گناه و مهدویت.

www.topchannel.ir/channel/22421/%D8%AA%D8%B1%DA%A9+%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

کانال ترک خودارضایی در تلگرام، در این کانال برای همیشه از شر خودارضایی و دیگر عادات بد جنسی رها خواهید شد. تضمین می ...

moshavere.tribuneazad.ir/%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%8A%D9%8A

ترک خود ارضایی-غریزه جنسی یکی از قویترین غرایز در بشر است، در جامعه ما، بین بلوغ جنسی در دختران و پسران تا سن ...